SELECT * FROM lot l WHERE veiling_item_id = ? LIMIT 24 OFFSET 144
resultaten: 1221

Maartveiling 2024

Download catalogus
145

[POSTKAARTEN - OUDENAARDE]

Mooie verzameling van 144 postkaarten Oudenaarde
146

[ROUWBRIEVEN]

Verzameling van 522 rouwbrieven voor Belgische adellijke families
147

[STAMVADERS, PROFETEN en PAUSEN]

Bijzondere verzameling van benen naamplaatjes
148

[ZILVER]

Stel zilveren kandelaars, Brugge, 18e eeuw
149

[ZILVER]

150

[ZILVER - IEPER]

Dienlepel
151

[ANTWERPEN]

Koninklijk Stapelhuis, de grote brand van 5 juni 1901
152

[BAERTSOEN - MOREL - FAMILIEARCHIEF]

153

[BRUNNER FAMILIEARCHIEF]

Verzameling originele foto's van de familie Brunner - Blankenberge
154

DE SMET, Robert

Portrait of Bernard Shaw
155

[ENGELAND]

Album with 19 photos of Ostend and England
156

[ENSOR] ANTONY, Maurice

Ensor playing on his harmonium (28-07-1933)
157

"HAARDT, Georges-Marie; AUDOUIN-DUBREUIL, Louis"

La Croisière noire, expédition Citroën Centre-Afrique
158

[KORTRIJK]

4 grote foto's van steenbakkerij
159

[VLAAMSE KUST] - HOUBEN

Verzameling van 34 foto's van 1910/11
160

[WERELDOORLOG I]

Marseille souvenirs de la guerre
161

[BORDUURWERK]

Vuurvogel - Lam Gods - H. Familie en Duif
162

[CANIVETS]

Verzameling van 10 handgeschilderde canivets op perkament
163

[DEVOTIEPRENTJES]

Lot van 29 meest vroege santjes
164

[DEVOTIEPRENTJES]

Lot van 84 devotieprentjes vooral 18/19de eeuw, Vlaams
165

[DEVOTIEPRENTJES]

Mooie verzameling van 56 santjes
166

[HEILIGEN GRAVURES]

Verzameling van 96 gravures uit 16/19e eeuw
167

[HIËRONYMUS]

Heilige Hiëronymus met attributen
168

[IMAGES RELIGIEUGES]

Collection de 78 images surtout avec dentelles et néo-gothique
Pagina 7 van 51, aantal resultaten: 1221
5 6 7 8 9