SELECT * FROM lot l WHERE veiling_item_id = ? AND ( SELECT id FROM lot_category lc WHERE lc.lot_id = l.id AND lc.category_id IN (45) LIMIT 1 ) IS NOT NULL LIMIT 24 OFFSET 0
resultaten: 53

Najaarsveiling 2022

Download catalogus
267

[CARICATURES - AMERICA]

364

TIMMERMANS, Tonet (1926-2020)

H. Begga aan de waterpomp
376

ADAM, Albert (1833 - ?)

L'Africain - Contran - Bois-Roussel
377

BAERTSOEN, Albert (1866-1922)

Weerspiegelingen in het water - Sluis van Terneuzen (1914)
378

[BASSANO, Jacopo] d'après

L'adoration des bergers
379

[BELGISCHE SCHOOL]

Collection de 16 gravures sur cuivre (14), un bois et une lithographie
380

BENSON, Ambrosius (Circle) (1495-1550)]

Saint Jérôme
381

[BEROEPSPRENTEN]

9 Duitse kopergravures met beroepsvoorstellingen (18de eeuw)
382

[BRUEGHEL, Pieter (c. 1525-1569)]

De Vette Keucken - Le Grasse Cuisine
383

CLAYS, P.J. (1819-1900)

4 dessins en crayon
384

COORNHERT, Dirk Volkertsz (1522-1590)

Balaam on his ass and the angel (1554)
385

DELEU, Arthur (1884-1966)

Het Sas te Plassendale - 1924
386

DELEU, Arthur (1884-1966)

Kantoor van Arthur Deleu - 1957
387

DE NOTER, Pieter Frans II (1779-1842)

Winterlandschap met panorama van Gent
388

[DUTCH SCHOOL] - VAN PRAET, Ad.

Paysage d'hiver
389

EECKHOUT, Paul (1917-2012)

Klokke Roeland in Gent
390

FOSSATI, Emilio

Vue de Venise
391

[FRANCE]

Autre Vüe du Chateau Royal d'Amboise, du côté des Champs
392

[FRENCH SCHOOL]

Un couple, XVIIIe s
393

GAREMYN, Jan A. (1712-1799)

Vaas met bloemen en cupido in landschap
394

[HOUTSNEDE]

Veldslag
395

[INDIAN PAINTINGS]

396

JAMAR, Armand (1870-1946)

La divine comédie 'L'Enfer' (1939)
397

JAMAR, Armand (1870-1946)

Marine (1932)
Pagina 1 van 3, aantal resultaten: 53
1 2 3